Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Taşımacılıkta Nelere Dikkat Edilmeli?

Taşınmaya mı karar verdiniz? Yeni eviniz hazır, ev sahibi ile anlaşmanız tamam. İşe en çok değer verdiğiniz eşyalarınızı götürerek mi başlayacaksınız, yoksa profesyonel bir yardım mı alacaksınız? Çerçeveler, biblolar, kitaplar... Peki, koliler mi en uygunu, yoksa çöp poşetleri mi? Koskoca dolapları söküp tekrar nasıl takacaksınız? Eminiz aklınızdaki soruların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi rahat bir nefes alın ve sizin için hazırladığımız, Bursa evden eve taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken 6 noktayı okuyun.

1. Bursa'da taşımacılık yapan firmanın güvenilir olması

Taşınmaya karar verdikten sonra yapacağınız ilk şey, eşyalarınızı yeni evinize taşıyacak bir şirket ile anlaşmanız. İnternette araştırdığınızda karşınıza onlarca evden eve taşımacılık hizmeti sunan şirket seçeneği çıkıyor, hangisini seçeceksiniz? Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, bu şirketin güvenilir olmasıdır. Eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz hassasiyeti gösterecek bir firma bulmanız kolay değildir. Firmaların referanslarını inceleyebilir, yetkilileri ile görüşerek karar verebilirsiniz. Bu yüzden Bursa evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamızı da değerlendirebilrisiniz

2. Eşya paketleme

Mobilyalarınızın çizilmemesi, eşyalarınızın doğru gruplanması ve zarar görmeyecek, deforme olmayacak şekilde paketlenip bu şekilde taşınması gerekmektedir. Eşyaları paketlemek ilk bakışta kolay bir iş gibi görünse de, her bir dolabın kapağı açıldıkça ne kadar uzun ve zahmetli bir iş olabileceğine siz de şaşıracaksınız. Bu nedenle bu işi sizin için özenle yapacak Bursa Evden Eve Taşımacılık firmamız ile anlaşabilirsiniz.

3. Alanında uzman çalışanlar

Bursa evden eve eşya taşıma işini ilk bakışta herkes yapabilir gibi görünebilir. Ancak bir dolabı doğru şekilde, zarar vermeden sökebilmek; en önemlisi de yeni evinizde aynı şekilde montajını yapabilmek göründüğü kadar kolay değildir. Bu sebeple alanında uzman bir ekip ve marangozla birlikte çalışmak önemlidir.

4. Kırılacak eşyalar – aman dikkat!

Geldik en önemli konuya, aynı zamanda taşınırken yaşadığımız en büyük korkuya – kırılacak eşyalar! Yeni evine yerleşip kolilerini açtığında hiç kimse paramparça eşyalar ile karşılaşmak istemez. Bu sebeple taşımacılık hizmeti aldığınız uzmanlarla iyi iletişim kurduğunuzdan emin olun. Kırılma riski olan eşyalarınızın diğerlerinden ayrı tutulmasını ve özenle paketlenmesini sağlayın.
bursa evden eve taşımacılık

5. Ücretlendirme yöntemi

Bursa evden eve taşımacılıkta dikkat edeceğiniz bir diğer nokta da taşımacılık hizmeti veren firmanın ücretlendirme yöntemidir. Eşya miktarınız, evinizin büyüklüğü, taşınacağınız mesafe gibi değişkenler fiyatta değişiklik yaratabilir. Mesafeye veya eşya miktarına göre farklı fiyatlar sunmayan firmalara karşı dikkatli olun; ücretleri ilk başta düşük gibi görünse de sonradan size ekstralar çıkarabilirler. Bu konuyu önceden netleştirdiğinizden emin olun

6. Teslimat ve kurulum

Eşyalarınızı düzgünce paketlediniz, kolilere yerleştirdiniz ve yeni evinize taşıdınız. Eşyaların geldikleri gibi aynı titizlikle yeni evinize yerleştirilmesi ve kurulmasının da bir o kadar önemli olduğunu unutmayın. Bursa Eker Evden Eve Nakliyat olarak size tüm bu hizmetleri eksiksiz sunacak ekibimiz için bizi arayın!

Eker Nakliyat

Bursa Eker Nakliyat, siz değerli müşterilerimiz için tam 15 yıldır taşımacılık alanında hizmet sunar. Başlıca hizmetlerimiz; Bursa içinde, şehir dışına veya yurt dışına evden eve nakliyat, paketleme, ambalajlama, eşya depolama, gümrük depolama, ofis nakliyesi yapmaktadır.

Bursa Asansörlü Nakliyat

Eker Nakliyat olarak size Bursa’da Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan az sayıda firmadan biriyiz. Asansörlü Nakliyat hizmetimiz sayesinde ofisiniz ya da eviniz üst katlarda olsa bile tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve kısa sürede, kolayca taşıyabiliyoruz.