Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Taşımacılık, Eşyaların Paketlenmesi
Bursa Evden Eve Taşıma ve Eşya Paketleme

Evden Eve Nakliyat ve Paketleme Hizmetimiz

Birçok bursa evden eve nakliyat firmasının sahip olmadığı paketleme servisine sahibiz. Saatlerce eşya paketlemeye, kolilemeye uğraşmayın, işi ekibimizin uzmanlığına bırakın. Tüm mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, kırılabilecek hassas eşyalarınızı sizin için uygun malzemelerle paketliyoruz ve yeni evinize güvenle taşıyoruz.

Taşınırken hayatınızı kolaylaştıracak ipuçları

Bursa her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Hem üniversite mezunlarının sayısının artması, hem de sanayinin gelişmesi, Bursa'nın nüfusunu gün geçtikçe artırıyor. Artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak üzere de şehirde zamanla birçok değişiklik gözümüze çarpıyor. Hareketlenen sokaklar, yeni restoranlar, mağazalar... Ve tabi ki hem sayısı hem de gelir düzeyi artan nüfusun yaşam alanları olan evler, apartmanlar, siteler.

Malum yaz mevsimi de yaklaşırken taşınmalar artıyor. Yeni bir ev satın alıyorsunuz, oturduğunuz semti değiştiriyorsunuz, ya da okul veya iş için Bursa'ya geldiniz ve yeni bir hayata başlıyorsunuz. Günler öncesinden kara kara düşünmeye başladınız. Koliler, eşyalar, toplanmalar, Bursa’da bulunucak evden eve nakliyat firması, temizlik, yerleşme… Fakat gözünüzde büyütmeyin, planlı olmak her şeyin anahtarı. İşinizi kolaylaştırmak için bir liste hazırladık. 6 maddelik bu listeyi gözden geçirip kendi listenizi yapın, ardından bir şey atlamadığınıza emin olarak yeni evinize taşınma sürecini rahatça geçirin.

Bol bol kutu

Evden eve taşınırken gözümüzü en çok mobilyalar, ağır eşyalar korkutur. Ancak asıl zor ve karmaşık olan, hem çıkacağımız evde hem de yeni taşınacağımız evde başımızı ağrıtacak olan asıl küçük küçük yüzlerce eşyamızdır. Bakkaldan koli isteme devri sona erdiğine göre, bu eşyalarımızın sığacağı birçok kutu ve koliye ihtiyacımız olacak. Bu kolileri yapı marketlerinden veya zücaciyelerden bulabilirsiniz. Bu işin daha kolay bir yolu da var tabi. Bu işi sizin için yapacak Bursa Evden Eve Nakliyat firması ile anlaşmak!

Liste Yapmak

Büyük parçaları ayırdıktan sonra ilk iş bütün eşyalarınızı ortaya dökün. Kıyafetler, ayakkabılar, nevresimler, çarşaflar, kitaplar, mutfak eşyaları, biblolar, aletler… Ne kadar çok eşyanız olduğuna inanamayacaksınız. İlk adım olarak eleme yöntemini seçin. Son bir yılda kullanmadığınız eşyalarınıza alıcı gözüyle bakın. Hala işe yarar olanları satabilir, ya da ihtiyacı olan kişilere verebilirsiniz. Eskiyen ve kullanılmayacak durumda olanlarla ise vedalaşma zamanı gelmiştir, yeni evinizdeki hayatınıza yepyeni eşyalarınızla başlayabilirsiniz. Kutulayacağınız eşyaları gruplayın ve listesini yapın. “Ayakkabılar”, “kışlık kıyafetler”, “yemek takımı” gibi farklı kutularınız olsun. Bu listeleri farklı renklerde yapın ve kutuların üzerine yapıştırın. Böylece hangi kutuda ne olduğunu bilecek ve hiçbir şeyinizi kaybetmeyeceksiniz. Eski evinizden yeni evinize taşındığınızda da aradığınızı kolaylıkla bulabileceksiniz.

Mutfak eşyalarını paketlemek

Yeni eve taşındıktan sonra en zor gelen işlerden biri de tüm o mutfak eşyalarını, yemek takımlarını, tabakları, bardakları tekrardan yıkamak ve yerine yerleştirmek. Bu iş kolay gibi görünse de, evde bir sürü eşya ortalıkta bekliyorken bulaşık makinesini sürekli doldurup boşaltmak, yıkanan eşyaların kuruması için alan açmaya ve onları yerleştirmeye çalışmak inanın kolay iş değil! Ama üzülmeyin, bunun çok kolay bir yolu var. Peçeteler! Bol bol aldığınız rulo peçeteler mutfak eşyalarını paketlerken hayatınızı kolaylaştıracak. Temiz peçetelere sardığınız mutfak eşyalarını kolilere doldurmadan önce temiz poşetlere koyun. Böylece tüm mutfak eşyalarınız temiz kalacak ve kolilerinizi açtığınızda direk mutfağınıza yerleştirebileceksiniz.

Taşınmak çoğumuzun gözünde büyüse de, planlı olarak kolaylaştırılabilecek bir iş. En önemli konulardan biri de bu süreci sizin için kolaylaştırabilecek, size destek olacak uzman bir ekiple çalışmak. Bursa Evden Eve Nakliyat işleriniz için uzman ekibimizle Eker Nakliyat’a güvenebilirsiniz.

Eker Nakliyat

Bursa Eker Nakliyat, siz değerli müşterilerimiz için tam 15 yıldır taşımacılık alanında hizmet sunar. Başlıca hizmetlerimiz; Bursa içinde, şehir dışına veya yurt dışına evden eve nakliyat, paketleme, ambalajlama, eşya depolama, gümrük depolama, ofis nakliyesi yapmaktadır.

Bursa Asansörlü Nakliyat

Eker Nakliyat olarak size Bursa’da Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan az sayıda firmadan biriyiz. Asansörlü Nakliyat hizmetimiz sayesinde ofisiniz ya da eviniz üst katlarda olsa bile tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve kısa sürede, kolayca taşıyabiliyoruz.