Bursa Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Bursa Evden Eve Nakliyat’ın farkı nedir?

Bursa’da yaşıyorsunuz ve yeni bir hayata başlamak için taşınmaya karar verdiniz. Kendi evinizi satın almış olmak, evlenip yeni bir hayata başlamak, yeni bir iş kurmak veya ofisinizi taşımak. Taşınma sebebiniz her ne olursa olsun, eşyalarınızı bir evden diğer bir eve taşırken bir nakliyat firması ile anlaşırsınız. Birçok seçeneğin arasından nasıl seçim yapacağınızı bilemeyebilir, fiyata göre, hizmete göre veya farklı etkenlere göre nasıl karar vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Biz Bursa Evden Eve Nakliyat  olarak taşınma sürecinizi sizin için profesyonel bir ekiple yürütüyoruz.

Uzman Ekibimiz

Birçok firma evden eve taşımacılık hizmeti sunar. Ama yeni evinize vardığınızda mobilyalarınızın kurulamadığını veya yanlış kurulduğunu, ya da çizildiklerini, bardaklarınızın kırıldığını, en sevdiğiniz biblonun kayıp olduğunu görmek istemezsiniz değil mi? Bursa Evden Eve Nakliyat size uzman bir ekibin garantisini sunar. Alanında uzman ekibimiz eşyalarınızı tıpkı sizin özen gösterdiğiniz gibi korur ve zarar görmeyecek şekilde paketler. Ayrıca uzman marangozlarımız eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde söker ve yeni evinizde aynı şekilde monte eder.

Sigorta

Birçok nakliye hizmetinin sunmadığı sigorta hizmetini de Bursa Evden Eve Nakliye’de bulabilirsiniz. Taşınma esnasında gelebilecek zararları karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz, böylece içiniz rahat ediyor.
Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Bursa Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Evden Eve Nakliyatta Uygun Fiyat

Nakliyat firmalarının birçoğu size sabit bir fiyat söyler ve bunun üzerinden pazarlık eder. Ancak hiç düşündünüz mü, eşyanızın az ya da fazla olması, taşınacağınız evin kaçıncı katta olduğu, uzaklık gibi konular bu fiyatı etkiler mi? Cevap evet. Bursa Evden Eve Nakliyat size eşyalarınızın çokluğu, evinizin metrekaresi, taşınacağınız alanın uzaklığına ve hizmetinin kalitesine göre oldukça uygun bir fiyat sunar. Ayrıca dönemsel olarak gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ile oldukça uygun fiyatlara evden eve nakliyat hizmetini satın alabilirsiniz.

Paketleme Servisimiz

Birçok evden eve nakliyat firmasının sahip olmadığı paketleme servisine sahibiz. Saatlerce eşya paketlemeye, kolilemeye uğraşmayın, işi ekibimizin uzmanlığına bırakın. Tüm mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, kırılabilecek hassas eşyalarınızı sizin için uygun malzemelerle paketliyoruz ve yeni evinize güvenle taşıyoruz.

15 Yıllık Tecrübe

Bir kamyoneti ve birkaç elemanı olan herkesin nakliye hzimeti veriyormuş gibi göründüğü bugünlerde biz 15 yıllık tecrübemizle ön plana çıkıyoruz. Ekibimizin uzun yıllardır süren uzmanlığı ile oluşabilecek her türlü aksaklığı önceden görebildiğimiz için hata yapma şansımzı en aza iniyor. Hiçbir sıkıntı yaşamadan eşyalarınızı bize emanet edebiliyorsunuz. 15 yılık tecrübeli ekibimiz için sizin mutluluğunuz esastır.

Eker Nakliyat

Bursa Eker Nakliyat, siz değerli müşterilerimiz için tam 15 yıldır taşımacılık alanında hizmet sunar. Başlıca hizmetlerimiz; Bursa içinde, şehir dışına veya yurt dışına evden eve nakliyat, paketleme, ambalajlama, eşya depolama, gümrük depolama, ofis nakliyesi yapmaktadır.

Bursa Asansörlü Nakliyat

Eker Nakliyat olarak size Bursa’da Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan az sayıda firmadan biriyiz. Asansörlü Nakliyat hizmetimiz sayesinde ofisiniz ya da eviniz üst katlarda olsa bile tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve kısa sürede, kolayca taşıyabiliyoruz.